O nás

E-shop společnosti Koupelny ČERO s.r.o. Vám nabízí výběr z mnoha kategorií, ať už se jedná o obklady a dlažby, sanitární keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany až po doplňky a příslušenství do koupelny. V sekci zařizovacích předmětů Vám nabízíme poslední skladové kusy zboží za výjimečnou cenu společně s produkty, které byly vystaveny na naší vzorkovně. Sortiment výprodejového zboží je navíc doplněn o související produkty (příslušenství), splňující předpoklady kvality a přijatelné ceny, abyste vše mohli pohodlně nakoupit na jednom místě.

Na našem e-shopu nenajdete pouze výprodejové položky, ale naše nabídka je rozšířena o produktové řady nebo značky, které se vyznačují vysokou kvalitou, ale současně překvapí nízkou cenou. Nezapomněli jsme ani na obkladačedlaždiče, pro které jsme připravili široký výběr profesionálního nářadí.

Grafické návrhy, poradenství
Koupelnové studio ČERO s.r.o. se zabývá poradenstvím v oblasti rekonstrunkce koupelen a bytových jader, taktéž Vám poskytujeme službu tvorby 3D návrhu pro Vaší koupelnu.

Pro více informací ohledně našich poskytovaných služeb, Vám nabízíme výběr z našich článků nebo nás můžete navštívit na stránkách www.cero.cz

 

Doprava a platba

Ceny dopravy přepravní službou TOPTRANS Při platbě zboží na dobírku v hodnotě nad 10 000 Kč požaduj...

Kontakty

Koupelnové studio ČERO s.r.o. Kutnohorská 368 251 62 Louňovice (Praha - východ) Telefon: +420 311...

Nabízíme

Rekonstrukce koupelen a bytových jaderSoučasná moderní koupelna musí být především praktic...

3D návrhy

Vytvoříme pro Vás 3D návrh koupelny Na základě vybraných obkladů, dlažby a situačního nákresu budou...