Nabízíme

Rekonstrukce koupelen a bytových jader
Současná moderní koupelna musí být především praktická a musí poskytovat optimální řešení a prostor pro všechno, co od ní očekáváme. My navrhneme takové řešení, které odpovídá Vašim požadavkům. Celou tuto realizaci jsme  schopni dodat jako kompletní dodávku.

Řešení kompletní rekonstrukce koupelny nebývá úplně jednoduchou a bezstarostnou záležitostí. Proto je lepší využít služeb odborné firmy. Pomůžeme Vám vymyslet celé řešení tak, aby nejlépe odpovídalo Vašim požadavkům a finančním možnostem. Zajistíme celou realizaci na klíč. Díky našim zkušenostem dokážeme optimalizovat náklady tak, abyste zbytečně neplatili víc, než je nezbytné. Koupelnové studio ČERO provádí veškeré potřebné práce spojené jak s rekonstrukcí tak s realizací nové koupelny. Jsme schopni zajistit realizaci skutečně na klíč, čímž klientům šetříme čas, peníze a hlavně problémy.

Proč spolupracovat s námi:
• Naše řešení jsou chytrá, inovativní a funkční - interiéry jsou promyšlené z pohledu designu,funkčnosti a     praktičnosti. Využíváme aktuální novinky výrobců a ve výsledku má každá věc své místo.
• Nejsme závislí na jedné značce - kritériem při výběru je kvalita, nápady našich designérů a to, co se do vašeho interiéru nejvíce hodí.
• Jsme tým profesionálů - každý prodejce a řemeslník absolvuje školení na jednotlivé námi dodávané výrobky. Jen tak lze dosáhnout maximálních výsledků.
• Máme širokou síť řemeslníků a dodavatelů - spolupracujeme s řadou prověřených řemeslníků a výrobců.
• Poskytujeme nadstandardní servis - v oboru nejsme nováčci, proto poskytujeme plný servis jak při výběru vhodných materiálů tak při vlastní realizaci
• Nabízíme zodpovědnost a záruky na jednom místě - vyřizujeme za vás záruční i pozáruční vady na všechna zařízení, která jsme dodali.
• Pracujeme rychle a efektivně - věnovat se vám bude plně odborný grafik, který navrhuje a koordinuje celý projekt i práci jednotlivých členů týmu.

Kompletní servis při rekonstrukci koupelny

Stejně jako vybrané obklady a dlažby máme vyvzorkováno i sanitární vybavení, včetně "funkčních kójí", ve kterých můžete vidět tyto výrobky přímo v akci. Naším cílem je představit a nabídnout Vám širokou škálu produktů pro Vaše koupelny, interiér, exteriér a poskytnout Vám komplexní servis při rekonstrukci koupelny nebo realizaci  koupelny v novostavbě.  Nabízíme také obklady a dlažby jak do interiérů tak i venkovní mrazuvzdorné obklady a dlažby na fasády či ploty.
Naše koupelnové studio ČERO má proškolené odborníky, kteří Vám rádi poradí při výběru vhodného materiálu do vaší nové koupelny, součástí našich služeb je  3D grafický návrh, doporučení kvalitních stavebních firem pro realizaci, nebo můžete využít naší služby  "Realizace na klíč" s 15% DPH.