RL 400

Meister RL 400 Dub Silence Rigid
Edice designových selských prken MeisterDesign.rigid  RL 400 (S) je vodotěsná, mimořádně tvarově stabilní, otěruvzdorná a vysoce odolná.
RL 400 S RIGID je vícevrstvá krytina, ve formátu selských prken, na bázi speciálních rigidních polymerových nosných desek, bez obsahu ftalátů, či jiných problematických sloučenin a změkčovadel. RL 400 S RIGID je dodávána, včetně integrovaného protihlukového a vyrovnávacího kašírování.
Krytina je určena pro plovoucí pokládku i na mírně nerovné podklady, či stávající krytiny, jakou je např. dlažba. Díky mimořádně nízké montážní výšce 5,5 mm, včetně integrovaného protihlukového a vyrovnávacího kašírování, je maximálně vhodná pro renovace. I přes vyjímečně vysokou pevnost jednotlivých dílců je, díky nízkému profilu krytiny, její měrná hmotnost relativně malá - a dílce se tak dají lehce transportovat. Zátěžová třída 33 určuje tento typ krytiny i pro použití do vysoce namáhaných komerčních prostor. Pevný a stálý spoj zajišťuje osvědčený zámkový systém Multiclic, pracující s předpětím.
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Meister RL 400 | Vinilová podlaha Dub Baywood 1830x197mm
Novinka
1 306 Kč / m2
5952007404