Noken Acro Compact WC závěsné 54x35,5 cm včetně odnímatelného sedátka Soft-Close, Rimless, černé matné, 100282269
Značka: Noken
Noken Acro Compact WC závěsné 54x35,5 cm včetně odnímatelného sedátka Soft-Close, Rimless, černé matné, 100282269
Značka: Noken
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30.5 kg |
| Barva: | Černá matná |
| Materiál: | Keramika |
| Hloubka: | 54 cm |
| Šířka: | 35,5 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Sedátko: | Součástí balení |
| Soft-close (pomalé sklápění): | Ano |
| Odnímatelné: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Související produkty
Akce
Novinka
Doprava zdarma
Noken Acro Compact WC závěsné 49,5x36 cm včetně odnímatelného sedátka Soft-Close, Rimless, černé matné, 100282265
Skladem u dodavatele
17 214 Kč
21 518 Kč
(–20 %)
Akce
Novinka
Noken Acro Compact Bidet závěsný jednootvorový 49x36 cm, černý matný, 100280861
Skladem u dodavatele
8 514 Kč
10 643 Kč
(–20 %)
Podobné produkty
SAP07 (slevový kupón)
Závěsné WC Brilla s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Geberit, bílá
Skladem u dodavatele
12 781 Kč
17 185 Kč
(–25 %)
Akce
Novinka
SPAZIA závěsná WC mísa 34x53cm, bílá
Skladem u dodavatele
1 290 Kč
1 990 Kč
(–35 %)
