Bocchi V-Tondo závěsné WC Rimless 54cm, s bidetovací funkcí,bílá lesklá, 1416-001-0119, vč. sedátka A0336-001 - Sedátko Slim se Soft Close Duroplast, bílá lesklá -
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27.25 kg |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 36 cm |
| Hloubka: | 54,5 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Sedátko: | Je součástí balení |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
