Bocchi V-Tondo závěsné WC Rimless 54cm, bílá lesklá, 1416-001-0129
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27.25 kg |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 36 cm |
| Hloubka: | 54,5 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Sedátko: | Není součástí balení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
