Catalano Colori WC sedátko SoftClose, Take off, černé matné, 5SCSTPNS
Tenké sedátko s pozvolným sklápěním z tvrzené pryskyřice. Barva černá matná. Systém Take off pro okamžité vyjmutí sedátka z pantů.
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC sedátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barva: | Černá matná |
| Šířka: | 35,5 cm |
| Hloubka: | 43,5 cm |
| Výška: | 1,9 cm |
| Soft-close (pomalé sklápění): | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
