Santech TIME BEVEL Vana volně stojící, 180x86 cm, bílá, TIBEV180-E

Volně stojící vana v rozměru 180x86 cm z litého PMMA
Dostupnost 4-6 týdnů
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Kód: TIBEV180-E
47 580 Kč / ks 39 322 Kč bez DPH
Santech TIME BEVEL Vana volně stojící, 180x86 cm, bílá, TIBEV180-E
Santech TIME TIBEV180 E | Vana volně stojící 180x86 cm
Doprava zdarma
Volně stojící vana TIME BEVEL s měkce zakřivenými tvary vnáší do koupelny moderní atmosféru. Tvarově příjemný vnitřní prostor již na pohled slibuje dokonalé uvolnění a relaxaci. Pro napouštění horké lázně můžete zvolit podlahovou vanovou baterii nebo instalovat praktickou vanovou baterii přímo do okraje vany.
  • Dokonalé propojení estetiky a funkčnosti
  • Precizní výroba se smyslem pro detail
  • Jednolitý materiál vany a panelu
  • Výborná stabilita vany v prostoru
  • Nadstandardní záruka 7 let
Charakteristickým znakem volně stojící vany TIME BEVEL - E je oválný tvar s praktickým ostrůvkem pro umístění stojánkové vanové baterie. Tvarově příjemný vnitřní prostor již na první pohled slibuje dokonalé uvolnění a relaxaci. 
První volně stojící vana umožňující instalaci vanové stojánkové baterie přímo do okraje vany a napouštění přepadem.
Volně stojící vana do prostoru TIME BEVEL - E se napojuje na odpad pomocí flexi odpadové hadice HT DN 50.
TECHNOLOGIE VYVINUTÁ VE SPOLUPRÁCI SE ŠVÝCARSKOU FIRMOU SANWIN SCHWEIZ
Santech zvolil pro výrobu volně stojících van speciální technologii lepení tzv. svařování za studena, čímž vzniká spoj stejně pevný jako původní materiál. Na rubové straně je spoj zalitý licí pryskyřicí a zpevněný sklolaminátem. Na lícní straně je spoj ofrézován do finálního tvaru, přebroušen a vyleštěn do původního vysokého lesku. Výsledným efektem jsou rovné a ostré hrany, které byly doposud výsadou volně stojících van z litého kamene.
Každá vyrobená vana je ukázkou řemeslné zručnosti pracovníků Santech, ať již se jedná o vizuální kvalitu lepeného spoje, kvalitu vnějších hran okrajů nebo celkovou tvarovou preciznost.
Volně stojící vany NEW TIME zachovávají všechny vynikající vlastnosti litého PMMA, zejména v případě poškození povrchu lze vanu i panel přebrousit a vyleštit do původní podoby. Santech pravidelně podrobuje lepené spoje crash testům s výbornými výsledky, proto si je jistý kvalitou konceptu NEW TIME a nabízí nadstandardní záruku v délce 7 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Volně stojící
Záruka: 7 let
Hmotnost: 60 kg
Barva: Bílá
Materiál: litý PMMA vyztužený sklolaminátem
Rozměr: 180x86
Délka: 180 cm
Šířka: 86 cm
Výška: 61 cm
Hloubka: 45 cm
Objem: 140 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
santech logo
Nás v Santechu zajímá, co dělá dobře fungující domov, zajímají nás trendy v koupelnách. Naše vize je posouvat koupelnu od očistného rituálu k wellness lázním, snažíme se poskytnout v koupelně příjemnou a zdraví prospěšnou zábavu, na kterou se budete vždy rádi těšit.
Víme, že naše výrobky jsou součástí stavby, proto se nesnažíme vyrábět co nejlevněji, ale abyste se na naše výrobky mohli vždy spolehnout. Zaměřujeme se na výrobu praktických koupacích van s původním designem a moderních relaxačních van z nejkvalitnějších materiálů a poctivým dílenským zpracováním. Pokud se chystáte zařizovat nebo rekonstruovat svůj byt, svoji koupelnu, budeme rádi, pokud se podíváte i na naše výrobky. Můžete je vzhlédnout a zakoupit v partnerských koupelnových studiích nebo ve vybraných instalatérských center.

Podobné produkty