Santech TIME MILO Vana volně stojící do rohu 175x76 cm, bílá, varianta pravá, TIMIL175-P

Volně stojící vana v rozměru 175x76 cm z litého PMMA, hloubka 48 cm
Dostupnost 2-4 týdny
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: TIMIL175-P
40 727 Kč / ks 33 659 Kč bez DPH
Santech TIME MILO Vana volně stojící do rohu 175x76 cm, bílá, varianta pravá, TIMIL175-P
Santech TIME TIMIL175 P | Vana volně stojící do rohu 175 cm
Doprava zdarma
Objevte nebývalou rozmanitost této řady, díky níž nejste při navrhování koupelny nijak omezeni. Geometrické vnější kontury TIME MILO jsou v elegantním kontrastu s jemně tvarovaným vnitřním prostorem vany. Plynulý průběh linií s měkce zakřivenými rohy vytváří přirozený koupací prostor bez zbytečného plýtvání vodou.
  • Různé tvarové a instalační varianty
  • Atraktivní vzhled
  • Mimořádná tvarová preciznost
  • Vana s panelem tvoří jednolitý kus
  • Praktická instalace vany do hotové koupelny
  • Nadstandardní záruka 7 let
Funkční prvek TIME MILO - L(P) tvoří úzká přední hrana s jemně zaobleným levým nebo pravým rohemPlynulý průběh linií s měkce zakřiveným vnitřním prostorem vytváří přirozený koupací prostor bez zbytečného plýtvání vodou. Vana je určena pro umístění pouze do rohu. Praktické rozměry umožňují instalaci i do menších koupelen.
Je vhodná pro instalaci vanové stojánkové baterie přímo do okraje vany a napouštění přepadem.
Volně stojící vana do prostoru TIME MILO - L (P) se napojuje na odpad pomocí flexi odpadové hadice HT DN 50.
V katalogu "koncept NEW TIME" je uvedený ještě původní rozměr 1600(1700) x 700 (750) a původní kódy TIMIL160-L(P) a TIMIL170-L(P)!!!
 
TECHNOLOGIE VYVINUTÁ VE SPOLUPRÁCI SE ŠVÝCARSKOU FIRMOU SANWIN SCHWEIZ
Santech zvolil pro výrobu volně stojících van speciální technologii lepení tzv. svařování za studena, čímž vzniká spoj stejně pevný jako původní materiál. Na rubové straně je spoj zalitý licí pryskyřicí a zpevněný sklolaminátem. Na lícní straně je spoj ofrézován do finálního tvaru, přebroušen a vyleštěn do původního vysokého lesku. Výsledným efektem jsou rovné a ostré hrany, které byly doposud výsadou volně stojících van z litého kamene.
Každá vyrobená vana je ukázkou řemeslné zručnosti pracovníků Santech, ať již se jedná o vizuální kvalitu lepeného spoje, kvalitu vnějších hran okrajů nebo celkovou tvarovou preciznost.
Volně stojící vany NEW TIME zachovávají všechny vynikající vlastnosti litého PMMA, zejména v případě poškození povrchu lze vanu i panel přebrousit a vyleštit do původní podoby. Santech pravidelně podrobuje lepené spoje crash testům s výbornými výsledky, proto si je jistý kvalitou konceptu NEW TIME a nabízí nadstandardní záruku v délce 7 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Volně stojící / Ke stěně
Záruka: 7 let
Hmotnost: 55 kg
Barva: Bílá
Materiál: litý PMMA vyztužený sklolaminátem
Rozměr: 175x76
Délka: 175 cm
Šířka: 76 cm
Výška: 62 cm
Hloubka: 48 cm
Průměrná spotřeba vody: 175 l
Varianta: Pravá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
santech logo
Nás v Santechu zajímá, co dělá dobře fungující domov, zajímají nás trendy v koupelnách. Naše vize je posouvat koupelnu od očistného rituálu k wellness lázním, snažíme se poskytnout v koupelně příjemnou a zdraví prospěšnou zábavu, na kterou se budete vždy rádi těšit.
Víme, že naše výrobky jsou součástí stavby, proto se nesnažíme vyrábět co nejlevněji, ale abyste se na naše výrobky mohli vždy spolehnout. Zaměřujeme se na výrobu praktických koupacích van s původním designem a moderních relaxačních van z nejkvalitnějších materiálů a poctivým dílenským zpracováním. Pokud se chystáte zařizovat nebo rekonstruovat svůj byt, svoji koupelnu, budeme rádi, pokud se podíváte i na naše výrobky. Můžete je vzhlédnout a zakoupit v partnerských koupelnových studiích nebo ve vybraných instalatérských center.

Podobné produkty

Villeroy&Boch Oberon 2.0 UBQ180OBR9CD00V 01 | Vana
Doprava zdarma
UBQ180OBR9CD00V-01
TMS Moon B90B1A1 | vana volně stojící, 170x80cm
Připravujeme
Doprava zdarma
43 990 Kč
45 980 Kč (–4 %)
B90A1A1