Tres Electronic Basic Umyvadlová baterie s bezdotykovým dávkovačem mýdla, chrom, 39210304

Dostupnost 2 týdny
Můžeme doručit do:
2.2.2023
Kód: 39210304
12 900 Kč –20 % 10 260 Kč / ks 8 479 Kč bez DPH
Tres Electronic Basic Umyvadlová baterie s bezdotykovým dávkovačem mýdla, chrom, 39210304
Tres Electronic 39210304 Umyvadlová baterie bezdotyková
12 900 Kč –20 %
Udržování čistoty a omezení kontaktu s povrchy. Obojí má zásadní význam doma i ve veřejných objektech. Tak znělo východisko Tres, která do svého katalogu zařadila nové modely bezdotykových vodovodních baterií. Moderním designem vhodně doplní libovolný styl interiéru.
Hygiena bez kontaktu
Aktivace elektronických umyvadlových baterií pohybem umožňuje použití bez dotýkání. Tím je zajištěna jejich absolutní hygieničnost, povrch baterie je ušetřen nepříjemných otisků prstů a stékajících kapek vody. Současně se tím brání možnému přenosu choroboplodných zárodků a nemocí.
Ochrana a bezpečnost
Vodovodní baterie funguje s napájením z elektrické sítě i z elektrických baterií. Ty garantují životnost 500 000 cyklů. Dojde-li k výpadku sítě, provoz vodovodní baterie je nepřerušen. A pokud by snímač zůstal aktivovaný bez přítomnosti člověka, po 60 vteřinách se baterie samovolně zastaví a voda přestane protékat zbytečně. Při výpadku elektřiny se proud vody zastaví automaticky. Nové bezdotykové umyvadlová baterie splňují požadavky normy ČSN EN 15091.
Pro veřejný sektor i pro vaši osobní koupelnu
Bezdotykové umyvadlové baterie s jednou anebo dvěma funkcemi jsou ideálním řešením do koupelen v kolektivních zařízeních. Své příznivce si ale čím dál tím častěji nacházejí i mezi majiteli bytů a rodinných domů. Příkladem takového využití je WC pro hosty. Tam, kde není místa nazbyt, ale kde v podobě této baterie ještě prostor ušetříte. A díky vestavěnému dávkovači mýdla se vaše návštěvy vyhnout většímu kontaktu se zařízením. Snímací vzdálenost senzoru je seřiditelná podle konkrétní situace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Umyvadlové baterie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Barva: Chrom
Povrchová úprava: Chrom
Ovládání: Bezdotykové
Typ: Umyvadlový
Výška: 165 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Tres
TRES GRIFERÍA je rodinnou firmou s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, která se věnuje kompletní výrobě a prodeji prvotřídních vodovodních baterií pro koupelny i kuchyně, hydromasážních boxů a koupelnového příslušenství. Má pobočky v Německu, Itálii, Polsku a Portugalsku a centrální závod o rozloze přes 30 tisíc m2 ve Valliraně u Barcelony, kde se vyrábí přes tři tisíce modelů vodovodních baterií. Jedná se tudíž o jednu z nejvýznamnějších firem na evropském trhu s jasně definovaným cílem - služby, kvalita, cena.
Díky kompletní výrobě v moderních závodech schopných zajistit stálou kvalitu a kontrolu celého výrobního procesu a systému řízení, který zajišťuje dodávky a minimalizuje množství zásob u klientů, je společnost TRES lídrem evropského trhu s vysoce kvalitními produkty přinášející uživatelům komfort.
Úplný sortiment firmy uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších spotřebitelů. Největšími prioritami společnosti jsou krása a komfort spolu s nejmodernější technologií. Toto spojení je pro nové trendy u kuchyňských a koupelnových baterií optimálním řešením.
Široká škála produktů TRES a jejich vysoká kvalita umožnily, aby se tato značka rozšířila po celém světě.
Díky neustálé modernizaci prostor, výrobních procesů i technologie je TRES jednou z nejlépe připravených španělských firem k výrobě a prodeji těchto produktů.
Rozsáhlá, moderní zařízení společnosti ve Valliraně u Barcelony dokládají kontinuální vývoj této značky a svědčí o narůstající efektivnosti a kvalitě a rozrůstání služeb v celé šíři nabídky produktů.
 

Podobné produkty

Tres 20511201 | Umyvadlová baterie s časovačem, chrom
Akce
2 690 Kč
3 590 Kč (–25 %)
20511201
Sanjet INFINITY I15PBO | Umyvadlová podomítková baterie bílá
Novinka
Doprava zdarma
12 023 Kč
14 145 Kč (–15 %)

Baterie INFINITY BÍLÁ MAT umyvadlová ze zdi 2 včetně podomítkového dílu kov délka ramínka 180 mm barva bílá mat

I15PBO
Tres Project 21120301OP | Umyvadlová baterie, růžové zlato
Akce Novinka
Doprava zdarma
9 790 Kč
12 231 Kč (–20 %)
21120301OP