Gamadecor Wish Umyvadlová skříňka 60x44x46 cm, bílá, 100308183
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 600 mm |
| Výška: | 440 mm |
| Hloubka: | 456 mm |
| Materiál umyvadla: | Keramika |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
