Gamadecor FASE Dvojumyvadlo nábytkové 120cm, bílé, 100302809
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 121 cm |
| Hloubka: | 46,5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Otvor pro baterii: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
