Catalano Colori Umyvadlo na desku 80x40 cm, bez přepadu, matná černá, 180APGRLXNS
Umyvadlo je určeno k instalaci na desku nebo k polozapuštění
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Barva: | Černá matná |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Otvor pro baterii: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
