Tres BASE-TRES Vestavěná jednopáková baterie (jednocestná), chrom, 21517701

Včetně podomítkového tělesa, v chromovém provedení, ručka
Dostupnost Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
1.8.2024
Kód: 21517701
1 830 Kč –13 % 1 590 Kč / ks 1 314 Kč bez DPH
Tres BASE-TRES Vestavěná jednopáková baterie (jednocestná), chrom, 21517701
Tres BASE TRES 21517701 Vestavěná jednopáková baterie
Akce
1 830 Kč –13 %

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové podomítkové baterie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Barva: Chrom
Povrchová úprava: Chrom
Typ: Podomítkový
Ovládání: Pákové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Tres
TRES GRIFERÍA je rodinnou firmou s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, která se věnuje kompletní výrobě a prodeji prvotřídních vodovodních baterií pro koupelny i kuchyně, hydromasážních boxů a koupelnového příslušenství. Má pobočky v Německu, Itálii, Polsku a Portugalsku a centrální závod o rozloze přes 30 tisíc m2 ve Valliraně u Barcelony, kde se vyrábí přes tři tisíce modelů vodovodních baterií. Jedná se tudíž o jednu z nejvýznamnějších firem na evropském trhu s jasně definovaným cílem - služby, kvalita, cena.
Díky kompletní výrobě v moderních závodech schopných zajistit stálou kvalitu a kontrolu celého výrobního procesu a systému řízení, který zajišťuje dodávky a minimalizuje množství zásob u klientů, je společnost TRES lídrem evropského trhu s vysoce kvalitními produkty přinášející uživatelům komfort.
Úplný sortiment firmy uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších spotřebitelů. Největšími prioritami společnosti jsou krása a komfort spolu s nejmodernější technologií. Toto spojení je pro nové trendy u kuchyňských a koupelnových baterií optimálním řešením.
Široká škála produktů TRES a jejich vysoká kvalita umožnily, aby se tato značka rozšířila po celém světě.
Díky neustálé modernizaci prostor, výrobních procesů i technologie je TRES jednou z nejlépe připravených španělských firem k výrobě a prodeji těchto produktů.
Rozsáhlá, moderní zařízení společnosti ve Valliraně u Barcelony dokládají kontinuální vývoj této značky a svědčí o narůstající efektivnosti a kvalitě a rozrůstání služeb v celé šíři nabídky produktů.