Ideal Standard Ceraplan New A3511AA baterie

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024
Kód: A3511AA
1 600 Kč –50 % 800 Kč / ks 661 Kč bez DPH
Ideal Standard Ceraplan New A3511AA baterie
242a4040218900652654d36ceee4ad61
Doprava zdarma 1 600 Kč –50 %
Série IDEAL STANDARD CERAPLAN NEW představuje armatury se zajímavým designem, s dokonalou funkčností a s novými vlastnostmi pro úsporu vody a energie - vše za velmi atraktivní ceny. Armatury jsou vybavené Click kartuší, která byla vyvinuta se záměrem zvýšit pohodlí uživatelů. Touto technologií je použití armatur ještě snadnější, především díky funkcím WSVC (regulace úspory vody), HWTC (regulace teploty vody) a pohodlné komfortní zóně (umožňující citlivější regulaci a snadnější pohyb páky). Kompletní série armatur IDEAL STANDARD CERAPLAN NEW, včetně kuchyňských, s dynamickými tvary se stanou novým prvkem ve Vaší koupelně nebo kuchyni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové podomítkové baterie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.7 kg
Barva: Chrom
Povrchová úprava: Chrom
Materiál: Mosaz
Ovládání: Pákové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
ideal-standard-logo-36348ED3CC-seeklogo
Ideal Standard International se sídlem v Bruselu je privátní společnost ve vlastnictví Bain Capital Partners LLC a je společností s vedoucím postavením na trhu zařizovacími předměty pro rezidenční, komerční i institucionální projekty. Stěžejní součástí naší obchodní strategie je významné zaměření na vývoj, industrializaci a dodávku inovativních koupelnových řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, nábytku a doplňků.
Inovace se odráží v celé historii Ideal Standard. V roce 1969 jsme vyvinuli první závěsné WC, v roce 1970 první kartuši s keramickými disky, společnost jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
Ambicí Ideal Standard je posilovat povědomí značky oblíbené spotřebiteli a profesionálními uživateli a včas dodávat inovativní řešení za konkurenceschopné ceny.
Ve své politice na ochranu životního prostředí, Ideal Standard vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami.
Naším cílem je minimalizovat dopad výroby na životní prostředí, a proto neustále zlepšujeme naši politiku ochrany životního prostředí.