Ideal Standard Umyvadlová skříňka včetně umyvadla 80x50,5x12,5

Tento výrobek byl vystaven na naší vzorkovně. Nikdy nebyl použit a není poškozen. Při montáži k vystavení nebyl použit silikon a tudíž je tento produkt zcela čistý. Tento produkt nemusí být pouze zabalen v originálním obalu.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Kód: SET_IS
32 113 Kč –67 % 10 490 Kč / ks 8 669 Kč bez DPH
Ideal Standard Umyvadlová skříňka včetně umyvadla 80x50,5x12,5
isnab03
Výprodej ze vzorkovny
32 113 Kč –67 %

Umyvadlo

Strada II umyvadlo 500 mm z jemné žárohlíny (FF). 1 otvor pro baterii (uprostřed). GLAZOVANÁ spodní strana. Keramická krytka odpadu.

T292801

 

Nábytková police 850 mm

Adapto nábytková police bez výřezu, výška 120 mm. Pro kombinaci s umyvadly na desku. Materiál: korpus - dřevotřísková deska s melaminovou vrstvou.

U8407FW

 

Nástěnná skříňka 250 mm, 1 zásuvka

Adapto nástěnná skříňka, včetně upevnění. 1 zásuvka s Push-Pull otevíracím mechanizmem. Materiál: korpus a přední panel zásuvky - dřevotřísková deska s melaminovou vrstvou. Vrchní strana korpusu – bíle lakovaná MDF deska.

U8419FW

 

 Držák na ručník Bordo

Adapto držák na ručník BORDO pro přední montáž na nábytkovou polici nebo umyvadlovou skříňku. Obsahuje: 2 skryté upevňovací prvky (vč. upevňovacího setu).

U8426AA

Doplňkové parametry

Kategorie: Sanitární keramika, wc, umyvadla, vany
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
ideal-standard-logo-36348ED3CC-seeklogo
Ideal Standard International se sídlem v Bruselu je privátní společnost ve vlastnictví Bain Capital Partners LLC a je společností s vedoucím postavením na trhu zařizovacími předměty pro rezidenční, komerční i institucionální projekty. Stěžejní součástí naší obchodní strategie je významné zaměření na vývoj, industrializaci a dodávku inovativních koupelnových řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, nábytku a doplňků.
Inovace se odráží v celé historii Ideal Standard. V roce 1969 jsme vyvinuli první závěsné WC, v roce 1970 první kartuši s keramickými disky, společnost jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
Ambicí Ideal Standard je posilovat povědomí značky oblíbené spotřebiteli a profesionálními uživateli a včas dodávat inovativní řešení za konkurenceschopné ceny.
Ve své politice na ochranu životního prostředí, Ideal Standard vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami.
Naším cílem je minimalizovat dopad výroby na životní prostředí, a proto neustále zlepšujeme naši politiku ochrany životního prostředí.