Elegantní LED závěsné svítidlo je efektní osvětlení pro interiéry ve stylu glamour, art deco a modern classic. Kulatý tvar se skleněnými stínidly se strukturou květin se skvěle hodí jako hlavní zdroj světla nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo prostorné haly.
Konstrukce je založena na kovové obruči v provedení Gold a skle. Ryhovaný povrch disků účinně rozptyluje světlo a šperkařské detaily v jejich středu dělají ze svítidla výraznou dekoraci i během dne.
Lampa nabízí dva režimy svícení, které snadno změníte pomocí standardního nástěnného vypínače. Integrovaný LED modul vyzařuje teplou barvu 3000K nebo studenou barvu 6000K. Další výhodou jsou lanka umožňující pohodlné nastavení výšky.
Jedná se o stylové a funkční řešení, které kombinuje odolné materiály s neotřelým designem a stává se ústředním bodem každého elegantního interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 5906366024078 |
| Varianta: | --- |
| Model lampy: | SWE071-CP 60cm GOLD |
| Typ žárovky: | Strop - zavěšení |
| Šířka: | 600 |
| Výška: | 180 |
| délka kabelu: | 1000 |
| Napájení: | 36W |
| Materiál konstrukce: | szkło , metla |
| Světelný tok: | 501 - 1000 lm |
| Barva lampy: | złota |
| Počet světelných bodů: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | zimna, ciepła |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Místnost: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maximální výkon žárovky: | - |
| doplňkové funkce: | nastavení výšky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
