Koupelnové nástěnné LED svítidlo APP1892-1W 40 cm BRUSH GOLD
Minimalistické nástěnné LED svítidlo s podlouhlým, štíhlým tvarem je stylovým řešením do koupelny, předsíně nebo ložnice. Skvěle vypadá nad zrcadlem, u toaletního stolku i nad obrazem či plakátem – jemně osvětluje stěnu, zvýrazňuje dekorace a vytváří příjemnou atmosféru v interiéru.
Mléčný difuzor rovnoměrně rozptyluje světlo, díky čemuž je osvětlení komfortní a estetické. Jednoduchá konstrukce umožňuje, aby se svítidlo snadno začlenilo do moderních a elegantních aranžmá, kterým dodá lehkost a upravený, designový charakter.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 5906366031069 |
| Varianta: | --- |
| Model lampy: | APP1892-1W 40 cm BRUSH GOLD |
| Typ žárovky: | Šikovnost |
| Délka: | 400 |
| Šířka: | 85 |
| Výška: | 60 |
| Napájení: | 13W |
| Materiál konstrukce: | metla, tworzywo sztuczne |
| Světelný tok: | 501 - 1000 lm |
| Barva lampy: | gold brush |
| Počet světelných bodů: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | neutralna |
| Teplota barvy: | 4000K |
| Včetně světelného zdroje: | Včetně světelného zdroje |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Místnost: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
