Riho BASEL 416 sprchová vanička obdélník (včetně sifonu), 120x90x4,5cm, bílá, DC260050000000S
Značka: Riho
Balení včetně sifonu 560100188, nožičky nejsou součástí balení
Riho BASEL 416 sprchová vanička obdélník (včetně sifonu), 120x90x4,5cm, bílá, DC260050000000S
Značka: Riho
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 22.27 kg |
| EAN: | 8714148522196 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylát |
| Rozměr: | 120x90 |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 900 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Průměr odpadního otvoru: | 90 mm |
| Tvar: | Obdelníkový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Související produkty
Akce
Vystaveno na vzorkovně
Riho BASEL 412 Sprchová vanička 90x90x4,5cm, akrylát, včetně sifonu, DC220050000000S
Skladem u dodavatele
5 790 Kč
7 502 Kč
(–22 %)
Výprodej
Riho Kolping, sprchová vanička 100x 80, DB31
Skladem u dodavatele
6 990 Kč
10 382 Kč
(–32 %)
Podobné produkty
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x90cm, bílá
Skladem u dodavatele
10 390 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x70cm, bílá
Skladem u dodavatele
9 250 Kč
TECMI sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 100x70cm, bílá
Skladem u dodavatele
4 190 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 110x90cm, bílá
Skladem u dodavatele
9 950 Kč
KAZUKO sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x90cm, bílá
Skladem u dodavatele
10 390 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x80cm, bílá
Skladem u dodavatele
9 890 Kč
TECMI sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x80cm, bílá
Skladem u dodavatele
4 890 Kč
EMA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 110x90cm, bílá
Skladem u dodavatele
12 850 Kč
IRENA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 150x100cm, bílá
Skladem u dodavatele
19 150 Kč
