Santech TIME TOP Vana volně stojící ke stěně 180x80 cm, bílá, TITOP180-D

Volně stojící vana v rozměru 180x80 cm z litého PMMA, hloubka 47 cm, objem 195 l
Dostupnost 2-4 týdny
Můžeme doručit do:
7.3.2024
Kód: TITOP180-D
44 800 Kč / ks 37 025 Kč bez DPH
Santech TIME TOP Vana volně stojící ke stěně 180x80 cm, bílá, TITOP180-D
Santech TIME TITOP180 D | Vana volně stojící ke stěně 180 cm
Doprava zdarma
Jednoduchý geometrický tvar je základem každého návrhu modelu TIME TOP. Velkoryse tvarovaný oválný vnitřní prostor s identicky tvarovanými oblastmi zad a středově umístěný odtok vybízí ke koupeli i ve dvou. Mimořádná hloubka 47 cm a nadstandardní délka dna zaručuje pohodlnou koupel i osobám vyššího vzrůstu.
  • Dokonale rovné a ostré vnější hrany
  • Poctivé řemeslné zpracování
  • Jednolitý materiál vany a panelu
  • Umístění ke stěně s milimetrovou přesností
  • Jednoduchá montáž do již hotové koupelny
  • Nadstandardní záruka 7 let
Volně stojící vana TIME TOP - D se vyznačuje zakulacenými předními rohy a je vhodná pro umístění ke stěně. Zešikmené boky usnadňují vstup do vany. Komfortní rozměr a velkoryse tvarovaný oválný vnitřní prostor zaručuje příjemnou relaxaci i ve dvou.
Je vhodná pro instalaci vanové stojánkové baterie přímo do okraje vany a napouštění přepadem.
Volně stojící vana do prostoru TIME TOP - D se napojuje na odpad pomocí flexi odpadové hadice HT DN 50.
TECHNOLOGIE VYVINUTÁ VE SPOLUPRÁCI SE ŠVÝCARSKOU FIRMOU SANWIN SCHWEIZ
Santech zvolil pro výrobu volně stojících van speciální technologii lepení tzv. svařování za studena, čímž vzniká spoj stejně pevný jako původní materiál. Na rubové straně je spoj zalitý licí pryskyřicí a zpevněný sklolaminátem. Na lícní straně je spoj ofrézován do finálního tvaru, přebroušen a vyleštěn do původního vysokého lesku. Výsledným efektem jsou rovné a ostré hrany, které byly doposud výsadou volně stojících van z litého kamene.
Každá vyrobená vana je ukázkou řemeslné zručnosti pracovníků Santech, ať již se jedná o vizuální kvalitu lepeného spoje, kvalitu vnějších hran okrajů nebo celkovou tvarovou preciznost.
Volně stojící vany NEW TIME zachovávají všechny vynikající vlastnosti litého PMMA, zejména v případě poškození povrchu lze vanu i panel přebrousit a vyleštit do původní podoby. Santech pravidelně podrobuje lepené spoje crash testům s výbornými výsledky, proto si je jistý kvalitou konceptu NEW TIME a nabízí nadstandardní záruku v délce 7 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ke stěně
Záruka: 7 let
Hmotnost: 60 kg
Barva: Bílá
Materiál: litý PMMA vyztužený sklolaminátem
Rozměr: 180x80
Délka: 180 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 62 cm
Hloubka: 47 cm
Objem: 195 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
santech logo
Nás v Santechu zajímá, co dělá dobře fungující domov, zajímají nás trendy v koupelnách. Naše vize je posouvat koupelnu od očistného rituálu k wellness lázním, snažíme se poskytnout v koupelně příjemnou a zdraví prospěšnou zábavu, na kterou se budete vždy rádi těšit.
Víme, že naše výrobky jsou součástí stavby, proto se nesnažíme vyrábět co nejlevněji, ale abyste se na naše výrobky mohli vždy spolehnout. Zaměřujeme se na výrobu praktických koupacích van s původním designem a moderních relaxačních van z nejkvalitnějších materiálů a poctivým dílenským zpracováním. Pokud se chystáte zařizovat nebo rekonstruovat svůj byt, svoji koupelnu, budeme rádi, pokud se podíváte i na naše výrobky. Můžete je vzhlédnout a zakoupit v partnerských koupelnových studiích nebo ve vybraných instalatérských center.

Podobné produkty