Santech TIME GEMINI Vana volně stojící ke stěně 169x74 cm, bílá, TIGEM169-D

Volně stojící vana v rozměru 169x74 cm z litého PMMA, hloubka 43 cm, objem 135 l
Dostupnost 2-4 týdny
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Kód: TIGEM169-D
43 676 Kč / ks 36 096 Kč bez DPH
Santech TIME GEMINI Vana volně stojící ke stěně 169x74 cm, bílá, TIGEM169-D
Santech TIME TIGEM169 D | Vana volně stojící ke stěně 169cm
Doprava zdarma
Oblíbenou variantu oválného vnitřního prostoru jsme rozšířili o model TIME GEMINI s užším okrajem vany. Praktický rozměr, nadčasový design, pohodlné ležení, mimořádná kvalita a přesvědčivá cena. TIME GEMINI má vše, co dnešní moderní vana musí umět nabídnout.
  • Moderní interpretace koupelnových van
  • Materiál pmma s vynikajícími hygienickými vlastnostmi
  • Umístění ke stěně s milimetrovou přesností
  • Žádné složité obezdívání a obkládání
  • Doporučená mechanická výpusť clic-clack
  • Nadstandardní záruka 7 let
Volně stojící vana TIME GEMINI - D se vyznačuje zakulacenými předními rohy a je vhodná pro umístění ke stěně. Zešikmené boky vany usnadňují vstup do vany. Praktické rozměry umožňují instalaci i do menších koupelen.
Vzhledem k užšímu okraji vany doporučujeme objednat odtokový komplet CLICK-CLACK. V případě požadavku na odtokový komplet s napouštěním je nutné zvolit takovou výpusť, která nebude přesahovat vnější rozměr vany, např. SILFRA, GROHE TALENTOFIL
Volně stojící vana do prostoru TIME GEMINI - D se napojuje na odpad pomocí flexi odpadové hadice HT DN 50.
TECHNOLOGIE VYVINUTÁ VE SPOLUPRÁCI SE ŠVÝCARSKOU FIRMOU SANWIN SCHWEIZ
Santech zvolil pro výrobu volně stojících van speciální technologii lepení tzv. svařování za studena, čímž vzniká spoj stejně pevný jako původní materiál. Na rubové straně je spoj zalitý licí pryskyřicí a zpevněný sklolaminátem. Na lícní straně je spoj ofrézován do finálního tvaru, přebroušen a vyleštěn do původního vysokého lesku. Výsledným efektem jsou rovné a ostré hrany, které byly doposud výsadou volně stojících van z litého kamene.
Každá vyrobená vana je ukázkou řemeslné zručnosti pracovníků Santech, ať již se jedná o vizuální kvalitu lepeného spoje, kvalitu vnějších hran okrajů nebo celkovou tvarovou preciznost.
Volně stojící vany NEW TIME zachovávají všechny vynikající vlastnosti litého PMMA, zejména v případě poškození povrchu lze vanu i panel přebrousit a vyleštit do původní podoby. Santech pravidelně podrobuje lepené spoje crash testům s výbornými výsledky, proto si je jistý kvalitou konceptu NEW TIME a nabízí nadstandardní záruku v délce 7 let.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ke stěně
Záruka: 7 let
Hmotnost: 55 kg
Barva: Bílá
Materiál: litý PMMA vyztužený sklolaminátem
Rozměr: 169x74
Délka: 169 cm
Šířka: 74 cm
Výška: 62 cm
Hloubka: 43 cm
Objem: 135 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
santech logo
Nás v Santechu zajímá, co dělá dobře fungující domov, zajímají nás trendy v koupelnách. Naše vize je posouvat koupelnu od očistného rituálu k wellness lázním, snažíme se poskytnout v koupelně příjemnou a zdraví prospěšnou zábavu, na kterou se budete vždy rádi těšit.
Víme, že naše výrobky jsou součástí stavby, proto se nesnažíme vyrábět co nejlevněji, ale abyste se na naše výrobky mohli vždy spolehnout. Zaměřujeme se na výrobu praktických koupacích van s původním designem a moderních relaxačních van z nejkvalitnějších materiálů a poctivým dílenským zpracováním. Pokud se chystáte zařizovat nebo rekonstruovat svůj byt, svoji koupelnu, budeme rádi, pokud se podíváte i na naše výrobky. Můžete je vzhlédnout a zakoupit v partnerských koupelnových studiích nebo ve vybraných instalatérských center.

Podobné produkty